innerDesign

A'dan Z'ye Konsept Tasarımı

Sosyal Medya:

Email: info@vivakonsept.com

Whatsapp: 0544 260 19 20

  • ofis_tasarim

    Profesyonel Çalışma ile Güzel Görüntü

  • cafe_tasarim

    Paket Hizmet ve Ekonomik Fiyatlandırma

  • cafe_tasarim_3_boyutlu

    Bütçeye Göre Uygulanacak Proje

Hakkımızda

Özgün tasarım anlayışıyla hizmette her zaman kullanıcı beklentilerine yaratıcı ve kaliteli çözümler üretebilmek için çalışmaktayız.

Hizmet kapsamında mimar firmaları iç ve dış dekorasyon projesini, yapı ve malzeme projesi ile meşgul olmaktadır.Günümüzde yaygın olan reklam ajansları firmaların kurumsal danışmanlığını tüm görsel tasarım çalışmalarını yapmaktadır. Bizim farkımız her iki birimede aynı anda hizmet vermektedir.

A'dan Z'ye kurumsal konsepti oluşturduk.Misyonumuz firmaların en ihtiyaç duyulan kimlik yani konseptini oluşmasını sağlamaktır.

Konsept sadece dekorasyon tasarımı değildir,konsept bir nesnenin ve düşüncenin soyut genel tasarımıdır.Bizde bir ekip olarak A'dan Z'ye hem reklam alanında hem mimari alanında hizmet vermekteyiz.


Konsept Proje ve Görselleştirme

Mekanın, işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını, özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve iç mimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunarız.

Görsel Tasarımlar

Grafik tasarım ekibimiz mimari konsepte uygun logonuzu,broşürünüzü,
reklam afişlerinizi vb...tasarlıycaktır.

Proje Yönetimi

Mimari, inşaat ve iç mimari projeler için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ederek, başarılı bir sonuç için; zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiriz.

Uygulama

Proje bitiminde İmalatçı ekibimizle dilerseniz anahtar teslim konseptinizi size teslim edebiliriz.